2017/2018
Regionálne kolo
Németh Andrej, I. kat.
- 1. hely
- Biblia očami detí · Regionálne kolo · 2017/2018
Andódi Dávid, I. kat.
- 3. hely
- Biblia očami detí · Regionálne kolo · 2017/2018
Szarka Zsófia Bernadett, V. kat.
- 3. hely
- Biblia očami detí · Regionálne kolo · 2017/2018
Bíró Lilianna, 3. oszt.
- Aranysávos minősítés
- Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017/2018
Szullo Vanda, 2. oszt.
- Ezüstsávos minősítés
- Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017/2018
Szabó Máté, 4. oszt.
- Ezüstsávos minősítés
- Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017/2018
Daru Emese, 8. oszt.
- Ezüstsávos minősítés
- Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017/2018
Daru Csenge, 7. oszt.
- Ezüstsávos minősítés
- Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017/2018
Vígh Zsófia, 2. oszt. I. kategória
- Bronzsávos minősítés
- Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny · Regionálne kolo · 2017/2018
Szabó Réka, 8. oszt., III. kategória
- Bronzsávos minősítés
- Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny · Regionálne kolo · 2017/2018
Malý Dániel -3.o - Villám csapat
- 1. hely
- 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017/2018
Hakszer Edina 3. o-- Villám csapat
- 1.hely
- 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017/2018
Bende Marcell 4.o- Villám csapat
- 1.hely
- 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017/2018
Szabó Máté-4.o- Villám csapat
- 1.hely
- 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017/2018
Medzinárodné kolo
Hamar Dániel 6.oszt.
- különdíj
- Szépíró verseny · Medzinárodné kolo · 2017/2018
Celoštátne kolo
Szabó Réka
- 1.hely
- Katedra anyanyelvi vetélkedő · Celoštátne kolo · 2017/2018
Bahurek Vivien
- 1.hely
- Katedra anyanyelvi vetélkedő · Celoštátne kolo · 2017/2018
Mihályfi Lilla
- 1.hely
- Katedra anyanyelvi vetélkedő · Celoštátne kolo · 2017/2018
Daru Csenge, 7. oszt.
- 1. díj
- ŠEVT rajzverseny · Celoštátne kolo · 2017/2018
Lelovics Immanuel, 5. oszt.
- 1. hely
- Katedra Matematikaverseny levelező · Celoštátne kolo · 2017/2018