• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017 / 2018

    • Regionálne kolo

        • Németh Andrej, I. kat.

        • 1. hely
        • Biblia očami detí · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Andódi Dávid, I. kat.

        • 3. hely
        • Biblia očami detí · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Szarka Zsófia Bernadett, V. kat.

        • 3. hely
        • Biblia očami detí · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Bíró Lilianna, 3. oszt.

        • Aranysávos minősítés
        • Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Szullo Vanda, 2. oszt.

        • Ezüstsávos minősítés
        • Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Szabó Máté, 4. oszt.

        • Ezüstsávos minősítés
        • Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Daru Emese, 8. oszt.

        • Ezüstsávos minősítés
        • Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Daru Csenge, 7. oszt.

        • Ezüstsávos minősítés
        • Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Vígh Zsófia, 2. oszt. I. kategória

        • Bronzsávos minősítés
        • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Szabó Réka, 8. oszt., III. kategória

        • Bronzsávos minősítés
        • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Malý Dániel -3.o - Villám csapat

        • 1. hely
        • 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Hakszer Edina 3. o-- Villám csapat

        • 1.hely
        • 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Bende Marcell 4.o- Villám csapat

        • 1.hely
        • 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Szabó Máté-4.o- Villám csapat

        • 1.hely
        • 7mérföldes · Regionálne kolo · 2017 / 2018
    • Medzinárodné kolo

        • Hamar Dániel 6.oszt.

        • különdíj
        • Szépíró verseny · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
    • Celoštátne kolo

        • Szabó Réka

        • 1.hely
        • Katedra anyanyelvi vetélkedő · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Bahurek Vivien

        • 1.hely
        • Katedra anyanyelvi vetélkedő · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Mihályfi Lilla

        • 1.hely
        • Katedra anyanyelvi vetélkedő · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Daru Csenge, 7. oszt.

        • 1. díj
        • ŠEVT rajzverseny · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Lelovics Immanuel, 5. oszt.

        • 1. hely
        • Katedra Matematikaverseny levelező · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Petra Pázmánya s vyučovacím jazykom maďarským- Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda
      • pazmanymta@zoznam.sk, riaditel@zspazmanyasa.edu.sk
      • +421 0317703495 materská škola: 0911/348100
      • P. Pázmaňa 48, 927 01 Šaľa Adresa materskej školy (elokované pracovisko): Družstevná 396/3, 927 01 Šaľa
      • 37861409
      • Riaditeľka školy: Mgr. Monika Hamarová Zástupkyňa ZŠ: Mgr. Silvia Kőrösová Kontaktná osoba pre MŠ: Andrea Mészárosová
      • Alena Tamaškovičová (ZŠ Ľ. Štúra) Tel.:0317703175
      • silviakoros@gmail.com
  • Fotogaléria

    • Beíratkozás az 1. osztályba
    • Víz világnapja
    • Közlekedési pálya-alsó tagozatosok
    • Óvodásaink a közlekedési pályán
    • Karnevál az óvodában
    • Karnevál az iskolában
    • Rendhagyó angolóra
    • Sítanfolyam - 2018 - Lyžovačka
    • Látogatás az idősek otthonában
    • Látogatás Oroszlányban
    • Nagyszülők teadélutánja
    • Csodák Palotája