• Nyári tábor

• 2022. július 4-én hangos gyerekzsivajra „ébredtek“ iskolánk falai. Megkezdődött a már hagyományossá vált nyári tábor. Négy napon át színes programok, különböző foglalkozások várták tanulóinkat. Az öltögetős nyelvű béka mellett könyvjelzők és karkötők készítésére, gyöngyözésre, levendula fonására is sor került.  A társasjátékok és a sport elengedhetetlen részei a táborozásnak. A gondosan meghajtogatott papírhajók útrabocsátására csütörtökön került sor. A Vág partján fára másztunk, röplabdáztunk, virágzó növényeket csodáltunk, fogócskáztunk, jókat szórakoztunk. A hét folyamán volt fagyizás, dinnyézés, pogizás, de finom süti kóstolása is. Pénteken egy csodás mozielőadással zártuk le a hetet. Köszönjük tanítóink szorgos munkáját és ügyes kezű tanulóink együttműködését. Mindenkinek örömteli nyári szünetet kívánunk!

• Új szőnyeg az óvodában

• Az  óvodánkba járó gyermekek ma átvehették az ajándékba kapott szőnyeget. Az óvodák számára segédeszközöket forgalmazó vállalat ajándékozta a gyerekeknek, akik nagyon örültek a szép szőnyegnek ( E.N.E.S. s.r.o. - www.naseskolky.sk ). Köszönjük szépen!

• Búcsúzó óvodások

• Június 30-a nemcsak az iskolába járó tanulók számára fontos dátum, hanem az óvodába járó iskolaköteles gyermekek számára is. Ezen a napon  ők is átvehették a tanúsítványt az óvodai szintű végzettség megszerzéséről. Gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk rájuk. Kívánunk sok sikert az iskolában!