• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
          • Látogatás a nyugdíjasklubban

Mint minden évben, idén is, 2018. dec. 12-én ellátogatunk a VÁGSELLYEI IDŐSEK KLUBJÁBA. A hagyományokhoz híven igyekeztünk színes karácsonyi műsorral kedveskedni az időseknek, abból a célból, hogy mosolyt csaljunk arcukra és tiszteletünket fejezzük ki irántuk. Iskolánkat a következő tanulók képviselték: Banász Zsófia, Németh Noémi, Petrécs Gréta és Vígh Zsófia.

• Rólunk írták

A Terra újság decemberi számában egy nagyon kedves cikk jelent meg iskolánkkal kapcsolatosan, melyben Ádám Barnabás nagypapa fejezte ki köszönetét az októberi hónap végén megrendezett nagyszülők délutánjával kapcsolatosan. Nagyon örülünk, hogy a jelenlévő nagyszülők jól szórakoztak.

Egy másik rövid szlovák cikk is megjelent iskolánkról 2018. november 30-án. A következő weboldalon olvasható az Amazon projekttel kapcsolatos információ: http://salaonline.sk/pr/clanok/citatelsky-kutik-kindloteka-robi-radost-ziakom-uz-na-desiatich-skolach-5770

• Sikeres projekt – Modern osztály

A Raiffeisen Bank anyagilag támogatja az iskolaügyre vonatkozó projekteket, melybe iskolánk is bekapcsolódott. A Modern osztály elnevezésű sikeres pályázat keretében elnyert 1000 eurót egy osztályterem új berendezésére tudtuk fordítani. Köszönjük a támogatást, azaz a szép padokat és az új székeket.

• Budapesti exkurzió

Iskolánkon immár hagyománnyá vált a decemberi tanulmányi kirándulás, melyet a természettudományi tantárgybizottság szervez. Az idei budapesti exkurzióra 2018. 12. 7-én került sor, melyen felsős tanulóink pedagógus kísérettel vettek részt. Délelőtt megtekintettük A világ múmiái kiállítást, mely élő történelemkönyként múmiákat mutatott be a világ minden tájáról. Délután ellátogattunk a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre, ahol három órás programmal vártak bennünket. A tanulók megcsodálhatták a fel- és leszálló repülőgépeket, betekintést nyerhettek a reptér működésébe, valamint irányításába. Sok-sok élménnyel, tapasztalattal gazdagodva tértünk haza, melyeket tanulóink kamatoztatni tudnak majd elkövetkezendő tanulmányaik során is.

• Zvonenia

Sobota 15. 12. 2018