• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
          • Hurrá, VAKÁCIÓ!!!

2018. június 28-án, pénteken, véget ért a 2017/18-as tanév. Megkezdődött a várva várt két hónapos gondtalan pihenés, a nyári VAKÁCIÓ. Tartalmas, vidám és élményekben gazdag nyarat kívánunk minden tanulónknak és szüleiknek. Újra találkozunk majd 2018. szeptember 3-án.

• Köszönet - Poďakovanie

Iskolánk megnyerte a Raiffeisen BANK által meghirdetett pályázatot. Köszönetet mondunk mindenkinek, aki szavazatával hozzásegített a győzelemhez.

Naša škola vyhrala projekt Raiffeisen banky: Moderná trieda. Ďakujeme všetkým, ktorí nás so svojím hlasom podporili.

• Ballagási ünnepség 2018

Kedves ballagó kilencedikeseink!

„Az utat meg lehet ugyan mutatni, de menni mindenkinek magának kell”.

A kilenc év alatt bizonyítottátok, hogy a lehetőségekkel élni a Pázmány Péter Alapiskola és Óvodában is lehet, hogy a befektetett munka szép eredménnyel zárul. Az egy osztályba került gyerekek a kilencedik év végére igazi kis közösséget alkottak. Kívánjuk nektek, hogy amit most magatok mögött hagytok, sose felejtsétek el! Kívánjuk nektek, hogy ne tévedjetek el, hogy meg tudjatok felelni az új követelményeknek is az új helyen. Az elétek kerülő nehézségeteket le tudjátok küzdeni, s hogy azok megerősítsenek Benneteket. Hiszem, hogy az itt eltöltött idő nyomot hagyott lelketekben.

• Még lehet szavazni...

A Raiffeisen BANK által meghirdetett projektbe iskolánk is bekapcsolódott, s ezidáig a szavazatok száma alapján az 1. helyen vagyunk. Amennyiben pályázatunk sikeres lesz, az elnyert 1 000 € pénzösszegből egy osztályterem berendezését (padok, székek) szeretnénk felújítani.
            A projekt eredményessége a szavazatok mennyiségétől függ, ezért ismételten kérjük Önöket, támogassák iskolánkat szavazatukkal. Kérjék meg családtagjaikat, barátaikat, ismerőseiket, szomszédaikat... is, hogy álljanak a jó ügy mellé.
            Szavazni a következő linken még lehet 2018. június 30- ig:

• FIGYELEM!

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a napközi 2018. június 29-én (pénteken) nem üzemel.

Megértésüket köszönjük.

• Zvonenia