Fotogaléria

• Iskolánkban 2017. december 13-án és 14-én megrendeztük a Pitagorasz matematikaverseny iskolai fordulóját . A versenyen összesen 51 tanuló vett részt. A tanulók közül 24-en eredményesen szerepeltek. Az eredményes tanulóknak gratulálunk és sok sikert kívánunk a járási fordulóhoz.

Eredményes tanulóink:

3. osztály:

Lelovics Terézia, Takács Sára, Szabadoš Ádám, Molnár Dániel Gergő

4. osztály:

Bende Marcell, Szabó Máté, Tóth René

5. osztály:

Gál Nelli, Lelovics Immanuel, Lieskovský Dominika, Lelovics Krisztina, Pešádik Oskár

• 2017. december 8-án megvalósult az immár hagyományos tanulmányi kirándulás, melyet a természettudományi tantárgybizottság szervezett. Idén Budapestre látogattunk el a Csodák Palotájába, ahol színes programmal vártak bennünket. Az Öveges teremben olyan érdekes kísérleteket láthattak a tanulók, melyeket az iskolában nem áll módunkban bemutatni. Ez után interaktív módon próbálhatták ki az egyes helyszíneken lévő fizikai, kémiai és biológiai „csodákat”.Az így szerzett tudást és tapasztalatot a tanulók kamatoztatni tudják majd a természettudományi tantárgyak tanulása során.

• Do galérie November az óvodában boli pridané fotografie.

• A Vágsellyei járás hét teljes szervezettségű magyar tanítási nyelvü alapiskoláinak tanulói anyanyelvi vetélkedőn vettek részt iskolánkban. A 40 versenyző két kategóriában mérte össze tudását, helyesírási feladatokat, érdekes nyelvi játékokat és kreatív gyakorlatokat oldott meg. Minden résztvevőnek köszönjük a felkészülést, a pedagógusoknak pedig a lelkiismeretes felkészítést.

Eredmények: I. kategória (5-6. évfolyam)

1. hely – Mészáros Dalma, Osztényi Leander Alapiskola és Óvoda, Sókszelőc
  • 2017. december 5-én iskolánk 8. és 9. osztályos tanulói érdekes prevenciós előadáson vettek részt, melynek fő témája az erőszak megléte, veszélye és annak megelőzése volt. Az előadó Dušan Ivan rendőr úr volt, tapasztalt szakember, kriminalisztikai szakértő, aki sok hasznos információt közölt. Több megtörtént esetet konkrét történettel szemléltetett. Bízunk abban, hogy tanulóink megszívlelik az elhangzottakat, és lehetőség szerint elkerülik a veszélyes szituációkat.

Pondelok 18. 12. 2017

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Kontakt

P. Pázmaňa 48 , 927 01 Šaľa